Складання, підготовка і здача податкової звітності

tax reportsСуб'єктам бізнесу, заснованим у формі юридичної особи або підприємцям, в процесі здійснення діяльності не тільки (та й не стільки) необхідне ведення бухгалтерського обліку, як регулярна і своєчасна здача звітності до податкової служби і позабюджетні фонди. При цьому законодавчо встановлено відповідальність керівника Підприємства за правильність ведення фінансового обліку.  Тобто треба або самому займатися веденням бухгалтерії або наймати працівника в штат компанії.

Переваги роботи з «Proconsult»

 • Повний спектр послуг з підготовки і здачі звітності в податкову і фонди м. Львова
 • Багаторічний досвід і щоденне підкріплення його практикою фахівців «Proconsult»
 • Суворе дотримання чинного законодавства і оперативний моніторинг змін
 • Якість і швидкість обслуговування наших клієнтів незалежно від замовленої послуги
 • Економія часу і нервів при здачі річної , квартальної  та щомісячної звітності
 • Гарантія на наші послуги і виконання гарантійних зобов'язань
 • Зручний спосіб розрахунку вартості послуг і доступні ціни
 • Привабливі партнерські програми
 • Персональний підхід до кожного замовлення.

Щоб не напоротися на штрафи, пені та інші санкції з боку держорганів за несвоєчасну подачу звітності або помилки в нарахуванні податків - багато компаній успішно вдаються до допомоги сторонніх фахівців: в цьому випадку підготовка і здача бухгалтерської звітності, як і підготовка бухгалтерського балансу, будуть виконані за всіма строками і правилами - аж до самої останньої галочки в останній відомості або декларації.
Завдяки досвіду наших бухгалтерів і високим вимогам до якості своїх послуг ми можемо давати гарантії на свою роботу, і ми їх даємо!

Від чого залежить вартість послуги

Послуги здачі податкової звітності фахівцями компанії «Proconsult» мають конкурентну вартість на ринку Львова. Для своїх клієнтів ми розробили кілька варіантів комплексного та індивідуального обслуговування, які ви можете вибирати виходячи зі своїх потреб і фінансових можливостей.
Вартість здачі залежить від терміновості, складності та обсягів необхідних робіт, спектра виконуваних бухгалтерських операцій і виду оподаткування. Для постійних клієнтів ми пропонуємо комфортні умови співпраці.

Що входить в послуги зі складання та подання звітності

В послуги зі складання та подання звітності включені такі її форми як бухгалтерська фінансова звітність, формування та подання податкової декларації, подача звітності в фонди та органи статистики. Подання звітності в держоргани здійснюється нами одним із зручних для вас способом:

 • відправлення звітності рекомендованим листом поштою;
 • поїздка нашого кур'єра в податкову з вашої звітністю;
 • здача бухгалтерської звітності по інтернету.

Як здійснюється наша з вами робота і взаємодія, якщо ви вже готові почати з нами співпрацю? Це найпростіше. Ви вибираєте зручний для вас спосіб передачі нашим фахівцям документації вашої фірми (це може бути як особистий візит до нас з паперовими копіями, так і електронний формат передачі документів). На підставі отриманих матеріалів ми готуємо фінансову бухгалтерську звітність для держорганів в повному обсязі. Підготовка і здача бухгалтерської звітності здійснюється в терміни, узгоджені з вами, оскільки ми знаємо, чим зазвичай обертаються сюрпризи і зволікання в такому аспекті життя фірми як складання звітності підприємства.