Консалтингові послуги

 

consulting serviceКонсалтингова компанія «PROconsult» надає послуги консалтингу і домагається максимальних результатів у всіх своїх проектах, за рахунок побудови ефективної комунікації зі своїми клієнтами.
Ми пропонуємо своїм клієнтам широкий спектр професійних консалтингових послуг. Багаторічний досвід нашої команди, отримані знання та детальне розуміння особливостей бізнесу наших клієнтів дозволяє розробляти індивідуальні, унікальні і максимально ефективні бізнес - рішення.

Стратегічний консалтинг

Ми не тільки розробимо успішну стратегію розвитку Вашої компанії, але також вибудуємо гнучку систему аналізу, планування, обліку, управління і контролю діяльності, що дозволяє вживати ефективні заходи на всіх етапах реалізації стратегії.

Оперативний консалтинг

Розробимо систему управління для досягнення поточних (оперативних) тактичних цілей Вашої компанії в рамках реалізації глобальної стратегії, а також прийняття своєчасних рішень щодо оптимізації співвідношення витрат компанії і підвищення ефективності роботи всіх відділів.

Управління персоналом

Використовуючи економічні, організаційні та соціально-психологічні методи управління, ми розробимо процеси ефективного використання і розвитку персоналу Вашої компанії.

Супровід

Компанія PROconsult здійснює правовий, фінансовий та управлінський супровід новоствореного підприємства, допомагаючи адаптуватись до змін законодавства та забезпечуючи оптимальну комунікацію з місцевими органами влади та комунальними службами.s.